Управління реєстром

Наше рішення для управління реєстрами на основі штучного інтелекту покращує автоматизацію створення та обслуговування реєстру. Він забезпечує комплексну структуру записів, високий рівень безпеки та підтримує кілька методів заповнення, обробки та зберігання зібраних даних.

Smart Gathering

Data Extraction

Data Structuring

Наш набір інструментів дозволяє організаціям швидко створювати та запускати ефективне рішення для керування реєстрами. Він пропонує можливість створювати записи на основі інформації з відкритих джерел та обробляти їх у безпечному приватному середовищі.

80%

На 80% швидше введення даних

Використовуйте штучний інтелект, щоб скоротити час введення даних на 80%, зменшуючи кількість помилок і прискорюючи оновлення.

60%

Зниження ризику розбіжностей

Підвищуйте точність і узгодженість даних, що зберігаються.

30%

Зниження експлуатаційних витрат на 30%

Автоматизуйте управління реєстром, щоб скоротити операційні витрати.

3X

Потрійна швидкість прийняття рішень

Прискорте прийняття рішень за допомогою даних у режимі реального часу та миттєвих звітів.

Автоматизація управління реєстром

Комплексна структура записів

Створіть високоорганізований реєстр за допомогою словників для введення структурованих даних, включаючи різні типи даних, щоб забезпечити точність ведення записів.

Автоматизоване вилучення даних із PDF-файлів на основі штучного інтелекту

Удосконалюйте свій робочий процес за допомогою можливості швидкого вилучення та перевірки даних із завантажених PDF-документів, автоматично заповнюючи записи.

Публічні та приватні розділи

Оптимізуйте керування даними за допомогою окремих загальнодоступних розділів для зовнішнього введення даних і приватних розділів для внутрішньої обробки та безпечного зберігання записів.

Безпечна та зручна самостійна реєстрація

Забезпечуйте легку та безпечну самостійну реєстрацію для організацій через загальнодоступний розділ, спрощуючи подальше заповнення записів.

Створення звітів для прийняття управлінських рішень

Розширюйте можливості прийняття рішень за допомогою звітів, створених на основі зібраних даних, спеціально розроблених для забезпечення глибокої аналітики.

Імпорт та експорт даних

Забезпечте інтеграцію даних з можливістю імпорту даних із різних джерел та експорту їх у зовнішні системи, покращуючи сумісність та цілісність даних.