Ласкаво просимо до e-Docs, де наша подорож еволюцією цифрового ландшафту сформувала нашу майстерність в оптимізації бізнес-процесів, орієнтованих на документи.

Завдяки більш ніж 15-річному досвіду та потужному портфоліо з понад 70 індивідуальних проектів, ми стоїмо в авангарді рішень для управління бізнес-процесами та документами.

01

Еволюція

У e-Docs ми розвивалися разом із ринком від новаторської автоматизації паперових робочих процесів до архітектури інтегрованих рішень для комплексного електронного документообігу. Наш фундамент – це поєднання обширного досвіду та інноваційних підходів. Ми уважно стежимо за світовими тенденціями діджиталізації та пропонуємо нашим клієнтам найкращі практики впровадження та оптимізації їхніх бізнес-процесів.

02

Наші переконання

Ми вважаємо, що успіх та ефективність інформаційної системи на 70% залежать від якості та глибини оптимізації бізнес-процесів, а на 30% – від інструментів що використовуються. Саме тому ми надаємо послугу, яка поєднує реінжиніринг процесів із впровадженням системи. Наші консультанти прагнуть побудувати бізнес-процеси, які приносять користь компанії, знижують операційні витрати та дозволяють співробітникам і менеджерам зосередитися на основних цілях і завданнях розвитку.

03

Якість

Високий рівень якості послуг підкріплюється ретельно підібраною командою професіоналів і бездоганно налагодженими процесами управління якістю на кожному етапі розробки та впровадження програмного забезпечення.

У компанії e-Docs ми не просто автоматизуємо процеси – ми трансформуємо їх, щоб надати вашому бізнесу силу для цифрового майбутнього

15+

Років досвіду

Свідчення нашого довголіття та відданості справі в галузі.

70+

Індивідуальних проектів

Відображає нашу універсальність і прихильність до індивідуальних рішень.

Досвід

Наші фахівці мають досвід роботи в різних галузях і секторах, включаючи:

Транспорт

Уряд

Енергетика

Фармацевтика

Фінанси

Гірничо-металургійна промисловість

Комунальні послуги

Та інші

Спеціалізація

e-Docs спеціалізується на наданні послуг, які включають

Впровадження

Впровадження рішень для автоматизації документообігу та бізнес-процесів.

Інтеграція

Інтеграція корпоративних інформаційних систем.

Консультація

Консультування з питань автоматизації процесів документообігу та управління контентом підприємства