e-Docs.Contracts - онлайн простір управління договірною діяльністю

e-Docs.Contracts – онлайн простір управління договірною діяльністю

Кожна компанія унікальна у своїх конкурентних перевагах, які мають декілька складових: це продукт або сервіс, внутрішні та зовнішні бізнес-процеси, кадровий потенціал і ще багато чинників, що визначають позиції та успіх на ринку. Здатність швидко реагувати на нові виклики, оптимізувати діяльність, перебудовуватись «на льоту» чи не найцінніша якість в умовах постійних змін та жорсткої конкуренції. Цифрові технології – одне із найбільших джерел оптимізації діяльності будь-якої компанії. Деякі цифрові інструменти так міцно увійшли у бізнес-діяльність, що ми вже не уявляємо як може бути по-іншому, наприклад електронні розрахунки між підприємствами за товари або послуги. Тільки уявіть, наскільки повільним був би бізнес, якщо для виконання кожного платежу, необхідно було б йти до відділення банку.

Укладання договорів в електронному вигляді – достатньо новий сучасний тренд, який сьогодні набирає обертів, а завтра стане стандартом у веденні комерційної діяльності. Світова тенденція наочно демонструє скорочення використання паперових документів на користь електронних. Як виглядає класична схема укладання договору відомо усім:

Вочевидь, що такий звичний для всіх алгоритм, навіть за ідеальних умов, є дуже ресурсоємним процесом, який не завжди можна прискорити без додаткових інструментів.

В багатьох компаніях, тим чи іншим способом налагоджено процеси погодження договорів: засобами електронної пошти або за допомогою сучасних комунікаторів. Абсолютна більшість компаній підписує договори зі своїми контрагентами у паперовому вигляді. Підписані документи, у будь-якому разі, зберігаються у паперовому та іноді в сканованому вигляді.
Рішення e-Docs.Contracts  – готовий до використання інструмент, що охоплює повний життєвий цикл укладання договору, який включає усі етапи процесу: створення, погодження та підписання з боку контрагента. Ті дії, які раніше займали години або дні, з використанням e-Docs.Contracts займатимуть хвилини. Створити договір за шаблоном – декілька хвилин, відправити на погодження – декілька секунд, погодити або підписати з мобільного – миттєвості, відправити контрагенту – 1 клік.

Весь процес укладання договору буде виглядати таким чином:

e-Docs.Contracts – універсальне рішення яке буде корисним для будь-яких організацій, які ведуть комерційну діяльність. Ключові особливості продукту:

 • містить готові процеси опрацювання договорів закупівлі, договорів продажу, додаткових угод;
 • має високу ступінь гнучкості та адаптивності для потреб компанії;
 • дозволяє погодити договір згідно із внутрішньою процедурою компанії та підписати його із використанням КЕП/ЕЦП із контрагентом;
 • працює в хмарі 24/7;
 • доступний на всіх сучасних пристроях та операційних системах;
 • має надійне сховище за межами України та швидкий потужний пошук.

Із використанням e-Docs.Contracts життєвий цикл укладання договору скоротиться мінімум на 80%* для компаній, в яких вже до початку використання системи, були ефективно організовані процеси укладання договорів. Максимальний ефект від впровадження e-Docs.Contracts –  скорочення циклу в 8* разів. Прямі витрати на організацію договірної роботи зменшуються мінімум у десять разів*.

За рахунок простоти, швидкості, доступності процесів, рішення e-Docs.Contracts звільняє потенціал співробітників компанії для вирішення задач, які дозволять рухати бізнес вперед. Цей ефект ми вважаємо набагато важливішим, ніж зниження прямих витрат. У свою чергу завданням менеджменту буде правильне та ефективне використання досягнутого результату.

e-Docs гарантує швидке та ефективне впровадження рішення e-Docs.Contracts із мінімальними витратами часу з боку компанії-замовника. Протягом одного тижня буде виконано:

 • завантажено основні дані в систему;
 • налаштовано шаблони договорів;
 • налаштовано ролі та права доступу;
 • проведено навчання в режимі вебінару;
 • запущено систему в експлуатацію.

Неймовірно скажете Ви, спробуйте і переконайтесь!

Команда e-Docs.

* – Данні отримані за результатами впровадження системи електронного документообігу eDocs