e-Docs.Contracts - інструмент для простих та якісних змін у веденні бізнесу

e-Docs.Contracts – інструмент для простих та якісних змін у веденні бізнесу

Від початку карантину в Україні більшість керівників та власників компаній задаються питаннями: як організувати роботу в нових умовах, як збільшити ефективність процесів та прибрати зайві витрати, як мінімізувати наслідки від гальмування розвитку економіки.

Дуже важко, а інколи взагалі неможливо, передбачити, а тим більше впливати на подальший розвиток ситуації в Україні, оцінити остаточний вплив карантину на економіку в цілому та окремі галузі.
Але саме в цих умовах, у компаній з’являються стимули та можливості для оптимізації процесів, впровадження якісних змін у веденні бізнесу, які можуть суттєво вплинути на конкурентну позицію на ринку як в короткостроковій так і в довгостроковій перспективі. Безумовно, для кожного бізнесу це можуть бути різні заходи: зміни в організації діяльності, кадрова оптимізація, формування спеціальних пропозицій для клієнтів або навіть зміни у позиціонуванні товарів та послуг на ринку.

Якого ефекту можна досягнути від достатньо універсальних та простих змін за допомогою автоматизації процесів, а саме укладання договорів в електронному вигляді. Мова йде про будь-які угоди, які укладає компанія при веденні комерційної діяльності: договори продажу, договори закупівель та додаткові угоди до них. Для автоматизації процесів укладання договору: від підготовки проекту до його підписання з контрагентом в електронному вигляді, ми пропонуємо готове рішення – e-Docs.Contracts, яке всього за один тиждень, саме стільки необхідно для його впровадження, внесе революційні зміни у договірну діяльність компанії.

В будь-якому бізнесі, укладання договору – фінальний етап процесу продажу або закупівлі. Мета цього етапу – зафіксувати умови та обсяги, про які домовились сторони, передбачити всі можливі нюанси договірних відносин, мінімізувати ризики для бізнесу, пов’язані із нестандартними ситуаціями. Велику роль відіграє швидкість та своєчасність укладання договору, яка може критично вплинути на час постачання необхідних для бізнесу товарів чи послуг, або їх продаж. Для перевірки та погодження всіх аспектів договору, залучаються юристи, бухгалтери або фінансисти компанії та інші профільні спеціалісти. Розглянемо який ефект досягається від використання e-Docs.Contracts для можливих ключових учасників підготовки та укладання договору.